Próximas Obras de teatro programadas

Obras de teatro para o día 24/05/2019
GRUPO TEATROCOMPOÑENTESNIVELLUGAR REPRESENTACIÓNHORA
Adolescentes 2.0 (CPR Rías Altas)
15
SecundariaCPR Compañía de María10:30
Futuro do Teatro (CPR Andaina)
19
PrimariaCEIP Raquel Camacho10:30
Telón de Aquiles (IES Monte das Moas)
30
SecundariaIES Rafael Dieste12:30
María Barbeito (CEIP María Barbeito)
16
InfantilEIM Luis Seoane10:30
Obras de teatro para o día 27/05/2019
GRUPO TEATROCOMPOÑENTESNIVELLUGAR REPRESENTACIÓNHORA
Os Teatreiros de Pasiños (EIM Luis Seoane)
23
InfantilCEIP Víctor López Seoane10:30
Noite Bohemia-Abrente (IES Ramón Menéndez Pidal)
18
SecundariaColegio Obradoiro11:30
CURRANTES (CEIP Curros Enríquez)
25
PrimariaCPR Andaina10:30
Obras de teatro para o día 28/05/2019
GRUPO TEATROCOMPOÑENTESNIVELLUGAR REPRESENTACIÓNHORA
Os Teatreiros de Luis Seoane (EIM Luis Seoane)
23
InfantilEIM Carricanta10:30
Anonimato (CPR Andaina)
10
SecundariaIES Salvador de Madariaga10:30
CURRANTES (CEIP Curros Enríquez)
25
PrimariaCPR Rías Altas10:30
Obras de teatro para o día 29/05/2019
GRUPO TEATROCOMPOÑENTESNIVELLUGAR REPRESENTACIÓNHORA
Rebuldeiros (CPR Rías Altas)
29
InfantilEIM Luis Seoane11:00
Boomshakalaka (CPR Andaina)
14
PrimariaCEIP Rosalía de Castro10:30
Obras de teatro para o día 30/05/2019
GRUPO TEATROCOMPOÑENTESNIVELLUGAR REPRESENTACIÓNHORA
Os Teatreiros de Pasiños (EIM Luis Seoane)
23
InfantilCPR Rías Altas10:30
Os Trasnos (CEIP Rosalía de Castro)
28
PrimariaCPR Esclavas del Sagrado Corazón10:30
Boomshakalaka (CPR Andaina)
14
PrimariaColegio Obradoiro10:00
Obras de teatro para o día 31/05/2019
GRUPO TEATROCOMPOÑENTESNIVELLUGAR REPRESENTACIÓNHORA
Valparaíso 8 (EIM Carricanta)
24
InfantilEIM Luis Seoane10:30
Mouchiños (CEIP Wenceslao Fernández Flórez)
25
PrimariaCPR Rías Altas10:30
María Barbeito (CEIP María Barbeito)
25
PrimariaColegio Obradoiro10:30
OS RAQUIS (CEIP Raquel Camacho)
26
PrimariaCPR Andaina10:30
Obras de teatro para o día 03/06/2019
GRUPO TEATROCOMPOÑENTESNIVELLUGAR REPRESENTACIÓNHORA
Sin ánimo de ofender (Colegio Obradoiro)
20
SecundariaIES Monte das Moas11:30
Obras de teatro para o día 04/06/2019
GRUPO TEATROCOMPOÑENTESNIVELLUGAR REPRESENTACIÓNHORA
Sin ánimo de ofender (Colegio Obradoiro)
20
SecundariaIES Ramón Menéndez Pidal10:30
Obras de teatro para o día 05/06/2019
GRUPO TEATROCOMPOÑENTESNIVELLUGAR REPRESENTACIÓNHORA
OS RAQUIS (CEIP Raquel Camacho)
26
PrimariaColegio Obradoiro10:30
Obras de teatro para o día 07/06/2019
GRUPO TEATROCOMPOÑENTESNIVELLUGAR REPRESENTACIÓNHORA
Mouchiños (CEIP Wenceslao Fernández Flórez)
25
PrimariaColegio Obradoiro10:00